Η εμφάνιση του Έλληνα φορ μέσα από συγκεκριμένα νούμερα.

Ο Γιώργος Γιακουμάκης δεν διανύει και την καλύτερη περίοδο της καριέρας του και έτσι αγωνίζεται ως αλλαγή, προσπαθώντας να βρει τα «πατήματα» του μετά τον τραυματισμό που αντιμετώπισε.

Τα ξημερώματα, η Ατλάντα Γιουνάιτεντ ηττήθηκε με 2-1 από την ομάδα του Σινσινάτι, με τον Έλληνα κεντρικό επιθετικό να αγωνίζεται για 31 λεπτά στον αγώνα.

Σε αυτό το διάστημα μέτρησε 1 σουτ, 3/6 πάσες, 1 πάσα-κλεδί, ενώ κέρδισε και τη μοναδική εναέρια μονομαχία στην οποία συμμετείχε.

Προαφνώς ακόμη απέχει από τα γνωστά του στάνταρ, όμως όσο περνάει ο καιρός λαμβάνει χρόνο συμμετοχής, ελπίζοντας πως θα ξαναβρεί τη φόρμα του.

loading...

Previous articleΤερματοφύλακας που πέρασε από τον ΟΦΗ απέκρουσε πέναλτι στην Ινδονησία (vid)!
Next articleΟ Μπράμπετς έδειξε ξανά ποιος είναι και «μπλόκαρε» την επίθεση του Ολυμπιακού (Wyscout Analysis)!