Ο Έλληνας επιθετικός έχει ξεκινήσει αρκετά καλά στην Ινδία. Ο 32χρονος ήταν και πάλι πρωταγωνιστής για την Μουμπάι Σίτι, σκοράροντας το τρίτο του γκολ σε πέντε παιχνίδια.

Τελικό σκορ στο παιχνίδι για την Μουμπάι Σίτι ήταν το 1-1, με τον Έλληνα φορ να ισοφαρίζει στο 23ο λεπτό, εννιά λεπτά μετά το 0-1. Ο έμπειρος επιθετικός βρέθηκε στη μικρή περιοχή και με προβολή από κοντά νίκησε τον αντίπαλο τερματοφύλακα μετά από σέντρα από τα δεξιά.

Η Μουμπάι Σίτι βρίσκεται αρκετά χαμηλά στη βαθμολογία στο ξεκίνημα του πρωταθλήματος, με 6 βαθμούς μετά από 5 παιχνίδια στην 9η θέση.

loading...

Previous articleMVP της Μόντσα με γκολ και ασίστ ο Κυριακόπουλος στην ισοπαλία κόντρα στη Βενέτσια (vid)
Next articleΠανσερραϊκός: Απίθανη επίδοση του Μπετανκόρ, που βρίσκει δίχτυα σε 6 συνεχόμενα παιχνίδια