Λίγες μέρες μετά την ανακοίνωση της μεταγραφής του από τον Πανναξιακό, ο Κώστας Μανωλάς έκανε εντυπωσιακό ντεμπούτο. Ο έμπειρος σέντερ μπακ αγωνίστηκε ως σέντερ φορ μόλις 34 λεπτά και μάλιστα πέτυχε πέντε γκολ.

Το πρώτο του γκολ μάλιστα σημειώθηκε πριν καν συμπληρωθεί ένα λεπτό αγώνα. Μόλις έγινε το 5-0, ο 33χρονος πέρασε εκτός ως αλλαγή, με σκορ του ημιχρόνου να διαμορφώνεται στο εντυπωσιακό 9-1.

Τελικό σκορ κόντρα στον Μαρπησσαϊκό ήταν το 12-1 σε μια πολύ εύκολη νίκη για την ομάδα του Μανωλά στην 3η αγωνιστική της Α’ ΕΠΣ Κυκλάδων.

loading...

Previous articleΚαλαμάτα: Πήρε δύσκολη νίκη κόντρα στην Παναχαϊκή με πρωταγωνιστή τον Παμλίδη
Next articleΟλυμπιακός: Την… πάτησε ξανά με τον Λεβαδειακό 31 χρόνια μετά! (vid)